alt text

 

Vítejte v Klubu Hyundai s Vámi.

Přidejte se k nám, získejte klubovou kartu a užívejte si výhod, které Vám toto členství přináší.

Koupí vozu to u nás nekončí, chceme být jako Vaše rodina, proto jsme připravili speciální program Hyundai s Vámi.
 

Co získáte vstupem do klubu Hyundai s Vámi?

 • Klubovou kartu opravňující člena k využívání výhod členů klubu
 • Hodnotné výhry na kole štěstí pouze pro členy
 • Zajímavé výhry v soutěžích pouze pro členy
 • Speciální produkty pouze pro členy (např. příručka „Co dělat v nesnázích“)
 • Možnost zúčastnit se zajímavých akcí a eventů
 • Možnost setkat  se známými osobnostmi ze světa showbyznisu
 • Skvělé nabídky a slevy, které budou členům klubu nabídnuty přednostně
 • Novinky ze světa Hyundai
 • VIP podmínky při koupi nového či ojetého vozu
 • Slevy na servis, koupi nového či ojetého vozu
 • … a vždy ještě něco navíc!
 

Stačí jen vyplnit REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ a zbytek nechte
na nás - sami se Vám ozveme, zašleme Vám Klubovou kartu
a prostřednictvím pravidelných mailingů Vás budeme
informovat o akčních nabídkách, či jiných výhodách, a to
vždy dříve než ostatní zákazníky, kteří nejsou členy našeho
Klubu Hyundai s Vámi. 

 

 

Stát se členem Rodiny Hyundai se prostě vyplatí!


Podívejte se jak jsme „točili“ v loňském roce. Na zlatém kole štěstí byly k mání
výhry za 500 000 Kč! Podrobnosti ZDE.

 

 


Všeobecná pravidla klubu Hyundai s Vámi

Hyundai s Vámi KLUB (dále jen „KLUB“) je věrnostní program pro zákazníky společnosti Auto Palace Butovice s.r.o., Praha 5, Bucharova 16, PSČ 15500, Spisová značka: C 61386 vedená u Městského soudu v Praze, IČO:25689401 (dále jen „Auto Palace Butovice“). Tento program je zaměřen na poskytování nadstandardních výhod pro stálé zákazníky společnosti Auto Palace Butovice. Zákazníci se stávají členy společného KLUBU na základě své svobodné vůle, kterou vyjadřují svým podpisem na přihlášce nebo jiným, zákonem předpokládaným projevem vůle. Nedílnou součástí přihlášky jsou tato Všeobecná pravidla KLUBU.

 

Členství v KLUBU  

Členem KLUBU se může stát kterákoliv fyzická osoba starší 18 let s korespondenční adresou na území České republiky, která souhlasí se Všeobecnými pravidly KLUBU. Věrnostní kartu lze získat na prodejně při uskutečnění nákupu v jakékoliv výši. V případě ztráty či zničení věrnostní karty, je povinen člen klubu písemné či elektronicky informovat společnost Auto Palace Butovice a karta bude deaktivována do 24 hodin. O novou věrnostní kartu, ke stávajícímu klubovému účtu, si zákazník může požádat prodejce či servisního technika na showroomu Auto Palace Butovice. Zákazník může výhody KLUBU využívat ihned po úspěšné registraci, při prokázání se kartou v Auto Palace Butovice, či u jejich partnerů.;

Členem Hyundai s Vámi KLUBU se zákazník stává, pokud je zákazníkem Auto Palace Butovice a následně tak může čerpat veškeré nabízené výhody.
 

Člen KLUBU má právo čerpat slevy na zboží a služby. Společnost Auto Palace Butovice si vyhrazuje právo určit zboží a služby, jejichž prodej a poskytování patří do programu KLUBU, stejně tak i spolupracující externí partnery.

 

Ochrana osobních údajů členů KLUBU

Zákazník svým podpisem na přihlášce výslovně souhlasí s tím, že společnost Auto Palace Butovice zpracuje osobní údaje v přihlášce uvedené do databáze, jakož i údaje získané při obchodním styku, zvláště všechny údaje získané používáním věrnostní karty. Člen KLUBU dále tímto výslovně souhlasí s tím, aby společnost Auto Palace Butovice jako správce zpracovávala v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů osobní údaje zaregistrované na jeho jméno, a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb a za účelem vyplývajícím z podmínek KLUBU. Auto Palace Butovice je oprávněno zpracovávat osobní údaje prostřednictvím určeného zpracovatele(ů), přičemž člen KLUBU bere na vědomí, že takto určený zpracovatel či zpracovatelé již nepodléhají dalšímu souhlasu. Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje na dobu neurčitou, do odvolání tohoto souhlasu, případně do doby ukončení činnosti KLUBU. Souhlas je možné písemně kdykoliv odvolat a správce údaje zlikviduje.  

 

Každý člen KLUBU je, v případě že dojde ke změně jeho osobních údajů, povinen aktualizovat své osobní údaje, především pak korespondenční adresu. Může tak učinit elektronicky zasláním na e-mail: info@hyundai-svami.cz.

 

Závěrečná ustanovení 

Společnost Auto Palace Butovice si vyhrazuje právo na zveřejnění fotografií a videozáznamů výherců, včetně jmen, soutěží pořádaných v rámci KLUBU, včetně jmen výherců bez finančních náhrad, s čímž člen KLUBU souhlasí. Veškeré odměny v rámci KLUBU nejsou právně vymahatelné. Společnost Auto Palace Butovice si vyhrazuje právo v případě nutnosti upravit Všeobecná pravidla KLUBU. Členové KLUBU budou o těchto změnách informování na prodejnách a na internetových stránkách společnosti Auto Palace Butovice.

 

Společnost Auto Palace Butovice si vyhrazuje právo v odůvodněném případě ukončit činnost KLUBU. Datum ukončení KLUBU bude oznámeno na showroomu společnosti Auto Palace Butovice a na www.hyundai-svami.cz.

 

Kontaktní adresa:  

Auto Palace Butovice s.r.o., Praha 5, Bucharova 16, PSČ 15500, E-mail: info@hyundai-svami.cz

Zákaznická linka: +420 251 025 202 -203

 
 

Bucharova 1186/16, 155 00 Praha 5
Tel. +420 251 025 202-203
e-mail: info@hyundai-svami.cz
butovice.hyundai.cz